GLASS & CERAMICS / Ceramics / Crèmekoppar 10028123
nr 1002 8123
Crèmekoppar
11 pcs, + 1 extra lock, wear, damages.
11 st, + 1 extra lock
Condition: slitage, skador
800
SEK 700
Monday December 14 2015
at 19:08:31
300 kr
500 kr
600 kr